PREMIERSHIP

Tottenham slavio protiv Leedsa, u glavnoj ulozi opet nezaustavljivi dvojac

Harry Kane i Heung-min Son/Foto: REUTERS

Napadački dvojac Spursa već je skupio 22 gola i 16 asistencija ove sezone: Harry Kane na svom kontu ima 10 golova i 11 asistencija, a Heung-min Son 12 pogodaka i 5 asistencija.

LONDON U 17. kolu Premier lige Tottenham je u subotu na domaćem terenu svladao Leeds s 3:0 golovima Harryja Kanea (29′-11 m), Heung-Min Sona (43′) i Tobyja Alderweirelda (50′).

Domaćini su poveli u 29. minuti iz penala, kojeg je realizirao Harry Kane. Potom je Harry Kane u 43. minuti asistirao Korejcu Heung-min Sonu, koji je zabio za 2:0. U 50. minuti Heung-min Son izveo je korner, a stoper Toby Alderweireld je glavom pogodio za konačnih 3:0.

Napadački dvojac Spursa već je skupio 22 gola i 16 asistencija ove sezone. Harry Kane na svom kontu ima 10 golova i 11 asistencija, a Heung-min Son 12 pogodaka i 5 asistencija te je u ovoj pobjedi nad Leedsom zabio svoj 100. pogodak za londonsku momčad.