PREMIERSHIP

Manchester United preokretom slavio kod Aston Ville u Birminghamu, teoretski ostao u borbi za naslov

Edinson Cavani/Foto: REUTERS

BIRMINGHAM Nogometaši Manchester Uniteda svladali su Aston Villu na gostovanju u Biriminghamu s 3:1 (0:1) u utakmici 35. kola engleske Premier lige.

Domaća momčad je povela u 24. minuti pogotkom Traorea, a United je do preokreta stigao u drugom poluvremenu. Izjednačio je Bruno Fernandes u 52. minuti iz kaznenog udarca, pobjedu gostima donijeli su Mason Greenwood (56′) i Edinson Cavani (87′).

Manchester United je pobjedom odgodio promociju gradskog suparnika u novog prvaka Engleske. Naime, Manchester City ima 80 bodova i tri utakmice do kraja prvenstva, dok su Manchester Unitedu preostale četiri utakmice, a ima 10 bodova manje. Aston Villa je s 48 bodova na 11. poziciji.