SuperSport Kup

DINAMO – RIJEKA 0:0! Prvi finalni susret završio bez golova. Odluka pada na Rujevici

Foto D. KOVAČEVIĆ

RIJEKA Nogometaši Rijeke i Dinama u prvom su finalnom susretu SuperSport Kupa odigrali – 0:0! Nije bilo golova, ali ni previše akcije i šansi, te je sve otvoreno uoči uzvrata na Rujevici 22. svibnja.

Foto galerija: Finale kupa Dinamo - Rijeka Foto: Davor Kovačević

90+4. minuta KRAJ! Prva utakmica završila je bez golova. Sve je otvoreno u uzvratu na Rujevici 22. svibnja.

77. minuta Fruk i Pašalić izlaze, a ulaze Janković i Veiga.

65. minuta Baturina tuče iz daljine ravno u Zlomislića!

59. minuta Kakva je ovo bomba bila. Fruk je opalio s nekih 23 metra i pogodio vratnicu!

49. minuta Ogiwara je ubacio, a Petković je vratio glavom u sredinu. Riječani su to uspjeli očistiti.

46. minuta Krenuo je drugi dio.

45. minuta Kraj prvog dijela!

35. minuta Nema više toliko šansi, ali zato ima nervoze na obje klupe.

18. minuta Greda spasila Rijeku! Hoxha je uzeo loptu Pašaliću i tukao s 20-ak metara pa pogodio gredu!

5. minuta Evo i šanse Rijeke. Fruk je ubacio iz kornera, a Mitrović glavom pucao preko gola. Branič Rijeke ostao je sam u opasnoj situaciji.

2. minuta Hoxha je opalio, a Zlomislić spasio Rijeku.

1.minuta Krenula je utakmica. Podosta političara stiglo je na prvi susret finala, pa tako i predsjednik Zoran Milanović te gradonačelnici Rijeke i Zagreba, Marko Filipović te Tomislav Tomašević.

DINAMO – RIJEKA 0:0

Stadion Maksimir. Sudac: Dario Bel (Osijek).

DINAMO (3-4-1-2): Nevistić, Pierre-Gabriel, Ristovski, Theophile, Ogiwara, Mišić, Sučić, Špikić, Baturina, Hoxha, Petković.

RIJEKA (4-1-4-1): Zlomislić, Smolčić, Mitrović, Radeljić, Goda, Selahi, Pašalić, Fruk, Hodža, Pjaca, Ivanović.