SERIE A

Roma ekspresno riješila Udinese i popela se na treće mjesto talijanskog prvenstva

Jordan Veretout slavi pogodak/Foto: REUTERS

Roma je rano, već u petoj minuti došla u vodstvo pogotkom Jordana Veretouta, a dvadeset minuta kasnije povećala na 2:0, da bi konačnih 3:0 postavio Pedro u sudačkoj nadoknadi.

RIM U prvoj nedjeljnoj utakmici 22. kola talijanskog prvenstva Roma je u nedjelju kod kuće svladala Udinese s 3:0.

Roma je rano, već u petoj minuti došla u vodstvo pogotkom Jordana Veretouta, a dvadeset minuta kasnije povećava na 2:0  nakon što je sudac dosudio penal zbog prekršaja na Henrikhu Mkhitaryanu. S bijele točke precizan je opet bio Veretout. Na kraju utakmice u sudačkoj nadoknadi Pedro zabija za konačan rezultat 3:0.

Roma se zahvaljujući ovoj pobjedi popela na treće mjesto na ljestvici sa 43 osvojena boda, jednim više od četvrtoplasiranog Juventusa, dok je Udinese 13. sa 34. boda.