SERIE A

U nastavku susreta prekinutog prije 11 dana Roma svladala Udinese sa 2:1

Reuters

Reuters

UDINE – U nastavku susreta 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva između Udinesea i Rome, koji je prekinut prije 11 dana pri rezultatu 1-1 nakon što je branič Rome Evan Ndicka kolabirao na travnjaku u 72. minuti, Roma je uspjela postići pogodak te slaviti pobjedu od 2-1.

Pobjedonosni pogodak postigao je Cristante u petoj minuti sudačke nadoknade.

Prije prekida Pereyra je doveo Udinese u vodstvo u 23. minuti, a izjednačio je Rukaku u 64.

Ovom pobjedom peta Roma je stigla do 58 bodova, četiri manje od četvrte Bologne, a četiri više uz utakmicu više od šeste Atalante. Kako će sljedeće sezone Italija imati pet klubova u Ligi prvaka, Roma je golom Cristantea napravila veliki korak ka ostvarenju cilja igranja u najbogatijem nogometnom natjecanju.

S druge strane, 17. Udinese je ostao na 28 bodova, koliko ima i 18. Frosinone koji se nalazi u zoni ispadanja.

Naslov prvaka već je osigurao Inter sa 86 bodova, 17 više od drugog Milana.