Serie A

Perišić i Brozović slavili protiv Erlića, Inter drži priključak za vrhom ljestvice

Ivan Perišić/Foto REUTERS

Ivan Perišić je igrao čitav susret za Inter, Marcelo Brozović je igrao do 87. minute za "plavo-crne", dok je Martin Erlić odigrao čitavu utakmicu za Speziju.

MILANO Nogometaši Intera barem nakratko stigli su na drugo mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 2-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Spezije u susretu 15. kola Serie A.

Inter je do prednosti stigao u 36. minuti preciznim udarcem Gagliardinija nakon proigravanja Lautara Martineza, a konačni rezultat postavio je upravo Lautaro iz kaznenog udarca u 58. minuti nakon igranja rukom jednog od gostujućih igrača.

Ivan Perišić je igrao čitav susret za Inter, Marcelo Brozović je igrao do 87. minute za “plavo-crne”, dok je Martin Erlić odigrao čitavu utakmicu za Speziju.

Inter sada ima 34 boda, jedan manje od vodećeg Napolija, a dva više od trećeg Milana. Napoli od 20.45 sati gostuje kod Sassuola, a Milan kod Genoe.