Svladali Triglav

Hat-trick Josipa Drmića donio Bijelima pobjedu u zadnjoj pripremi uoči nastavka prvenstva

Denis Frančišković

Josip Drmić/Foto M. GRACIN

Bijeli su poveli već u prvoj minuti drugog dijela kada je Drmić pospremio loptu u mrežu nakon dobre akcije, a deset minuta kasnije Rijekin je napadač dobro primio visoku loptu i zabio iz okreta.

RIJEKA Prijateljska međunarodna utakmica: Rijeka – Triglav Kranj 3:0 (0:0). Stadion Rujevica. Sudac: Marin Rožman (Rijeka). Strijelac: 1:0 Drmić (46’), 2:0 Drmić (56’), 3:0 Drmić (58’).

RIJEKA: Zlomislić, Simčić, Stanić, Dujmović, Vukčević, Lepinjica, Abass, Pavičić, Liber, Vuk, Obregon. Još su igrali: Labrović, Braut, Čestić, Velkovski, Krešić, Ampem, Gnezda Čerin, Selahi, Murić, Vučkić, Drmić.

TRIGLAV: Čadež, Vuković, Šalja, Vardić, Ivetić, Krznarić, Jakupovič, Pavlović, Čeh, Kopač, Matić. Još su igrali: Alagić, Mrežar, Matič, Kim, Vršič, Skok, Čadež, Maksimović, Schwaiger.

Nogometaši Rijeke pobijedili su Triglav iz Kranja uvjerljivo s 3:0 u posljednjoj pripremnoj utakmici pred nedjeljni nastavak prvenstva. Susret sa slovenskim drugolišem protekao je u znaku Josipa Drmića koji je u nastavku zabio sva tri pogotka.

Dvije minute potom Vučkić je izbio sam ispred gola i asistirao Drmiću koji je treći put poslao loptu u mrežu.