Ligue 1

Aktualni francuski prvak došao do prve pobjede ove sezone, nastupio i hrvatski reprezentativac

Yusuf Yazici slavi pogodak/Foto: REUTERS

LILLE Aktualni francuski prvaci nogometaši Lillea ostvarili su prvu pobjedu u novoj sezoni svladavši na svom stadionu Montpellier s 2-1 (1-1).

Sve do sučevog dodatka u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a onda su u razmaku od dvije minute pala dva. Prvo je Turčin Yusuf Yazici donio vodstvo domaćoj momčadi, a izjednačio je Gaetan Laborde koji je iz neposredne blizine svladao hrvatskog vratara Ivu Grbića.

Lille je do pobjede došao zahvaljujući pogotku Kanađanina Jonathana Davida iz 56. minute.

Za Lille je nastupio i drugi hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić koji je ušao u 78. minuti.