Četvrta NL Rijeka

foto Cres zaustavljen u Medulinu, Bujama derbi na Lonji i vrh ljestvice

Cres zaustavljen u Medulinu, Bujama derbi na Lonji i vrh ljestvice
Objavljeno: 5. listopad 2019. u 19:29 2019-10-05T19:29:53+02:00

HRELJIN Utakmica 6. kola Četvrte HNL NS Rijeka: Naprijed - Buje 1:2 (0:1). Igralište Lonja. Gledatelja: 100. Sudac: Marin Rožman (Rijeka) 7. Pomoćnici: Drašković (Rijeka) i Kulaš (Mošćenička Draga). Strijelci: 0:1 Bičanić (15'), 1:1 Ismaili (85'), 1:2 Baf (86'). Žuti kartoni: Žarković, Lončar, Leskur (Naprijed), Kapular, Fakin (Buje).
NAPRIJED: Ciani 6, Bobošević 6, Lončar 6, Simanović 6 (od 70' Udović -), Pašuld 6 (od 58' Lukačić 7), Vušković 5,5 (od 58' Štimac 6,5), Barišić 5,5, Žarković 6 (od 46' Jasprica 6), Ende 6,5, Ismaili 6,5, Leskur 6 (od 81' Franko -)
BUJE: Melon 5, Baf 7,5 (od 90' Šoškić -), Bolčević, 7 Krizmanić 6,5, Bojić 5,5 (od 74' Čović -), Kapular 6 (od 61' Brečević 6), Bartolić 6, Fakin 6, Prodan 6, Bičanić 7, Jerkan 6,5.
Derbi kola na Lonji pripao je s(p)retnijim gostima iz Buja, u utakmici s dva različita poluvremena, prvom lošem i drugom s puno uzbuđenja odluka je pala u dvije minute završnice. Prvo je u 85. minuti Naprijed poravnao, a već u idućem napadu momčad Dalibora Viškovića novim golom došla do pobjede. (D. F.)