Nije pomoglo

Hezonja Pistonsima ubacio čak osam trica

Reuters

Reuters

Mario Hezonja je odigrao sjajnu utakmicu za svoj Orlando od kojeg su Detroit Pistonsi bili bolji sa 114-110.

Hezonja je bio najbolji strijelac svoje momčadi, odigrao je 31 minutu, a zabio je 28 koševa od čega čak osam trica (šut trice 8/12, šut iz igre 10/18), ugrabio šest skokova te upisao dvije asistencije i tri ukradene lopte. Nikola Vučević je dodao 24 koša, 14 skokova i sedam asistencija.

Najbolji kod Pistonsa bio je Reggie Bullock sa 20 koševa, a Tobias Harris, Reggie Jackson i Anthony Tolliver su svaki ubacili po 17 koševa.Pistonsi su vodili 60-43 na poluvremenu, a u trećoj četvrtini zabijaju šest trica i ukupno 6 koševa. Na početku zadnje četvrtine, zaostatak Orlanda iznosi 18 koševa, a onda

Magic radi veliku seriju i dolazi na 105-100, no Hezonja promašuje šut za Magic.

Indiana Pacers Bojana Bogdanovića su sa 140-131 pobijedili Brooklyn Netse na njihovom terenu, a do pobjede ih je predvodio Victor Oladipo sa 26 pogodaka.

Allen Crabbe je bio najbolji kod Netsa, on je utakmicu završio sa 17 koševa, dok su Quincy Acy, Joe Harris i Caris LeVert zabili svaki po 14.

Bogdanović je u 28 minuta zabio devet koševa (šut iz igre 4/8, trice 1/4), dodavši tome pet skokova i dvije asistencije.

Domantas Sabonis je ubacio 17 kopeva za Pacerse uz osam skokova, a Myles Turner 16 koševa i šest skokova.

Cleveland Cavaliers su sa 106-99 bili bolji od Washington Wizardsa, što im je 18. pobjeda u 19 utakmica, a LeBron James je upisao četvrti triple-double u zadnjih pet utakmica.

Utakmicu je završio sa 20 pogodaka, 15 asistencija i 12 skokova. Kevin Love je dodao 25 koševa i devet skokova za Cavse. Ante Žižić nije ulazio u igru za Cleveland.Bradley Beal je predvodio Washington sa 27 pogodaka, a John Wall je dodao 15 uz 10 skokova i šest asistencija.