Premiership

Wolverhampton upisao tek drugu pobjedu u sezoni protiv ekipe koja još uvijek nije slavila

Raul Jimenez/Foto REUTERS

Ovom prilikom utakmicu je odlučio Meksikanac Raul Jimenez koji je nakon odlične solo akcije u 61. minuti poentirao za 1-0.

SOUTHAMPTON Nogometaši Wolverhamptona svladali su s 1-0 Southampton u gostima, u ogledu 6. kola engleske Premier lige.

Upisao je time Wolverhampton tek drugu pobjedu u sezoni koja ga je podigla na 13. mjesto ljestvice. Ove sezone Wolverhampton je postigao samo tri gola. Osim ovoga kod Southamptona jedina dva datiraju s gostovanja kod Norwicha (2-0).

Sve preostale četiri utakmice Wolverhampton je izgubio bez da je dao gol. Ovom prilikom utakmicu je odlučio Meksikanac Raul Jimenez koji je nakon odlične solo akcije u 61. minuti poentirao za 1-0.

Southampton je i dalje bez ligaške pobjede u novoj sezoni (četiri remija i dva poraza), na 16. mjestu ljestvice. U nastavku dana veliki sjeverno-londonski derbi će odigrati Arsenal i Tottenham.