HNL

RIJEKA – DINAMO 1:2! Dinamo napravio velik korak prema tituli prvaka

Foto V. KARUZA

Dinamo je tri kola uoči kraja prvenstva na vrhu s četiri boda više od Rijeke

RIJEKA Nogometaši Rijeke nisu uspjeli. Dinamo je preokretom pobijedio 2:1 na Rujevici i tako otišao na četiri boda prednosti od drugoplasirane Rijeke.

Do kraja sezone su ostala tek tri kola, a Modri na svojoj strani imaju i međusobni omjer, ukoliko budu imali jednak broj bodova kao Rijeka na kraju sezone.

Foto galerija: Utakmica Rijeka - Dinamo Foto: Vedran Karuza, Milan Đekić

9. minuta Baturina je sada promašio zicer, ali na kraju je sudac označio i zaleđe te se Rijeka itekako spasila. Baturina je izbio sam pred Labrovića, riječka obrana je kiksala, ali kiksao je i igrač Dinama koji je pogodio stativu.

5. minuta Selahi je sada pokupio odbijanac i tukao s 20-ak metara, ali nije bilo opasnosti za goste.

1.minuta Počela je utakmica!

Uoči utakmice: Pročitajte priopćenje policije u kojemu su sve upute za one koji idu na Rujevicu.

RIJEKA – DINAMO 1:2

Stadion na Rujevici. Sudac: Tamas Bognar (Mađarska). Strijelci: 1:0 Pjaca (49′-11m), 1:1 Petković (75′), 1:2 Hoxha (89′).

RIJEKA (4-1-4-1): Labrović, Smolčić, Radeljić, Mitrović, Goda, Selahi, Pašalić, Fruk, Hodža, Pjaca, Ivanović.

DINAMO (3-4-1-2): Nevistić, Beernauer, Theophile, Ristovski, Pierre-Gabriel, Mišić, Sučić, Vidović, Baturina, Kulenović, Petković.