Druga NL

Luka Kožić i Ivan Graf pogodili za novu pobjedu Opatije, Crno bijeli stigli nadomak titule

Ivan Graf/Foto V. KARUZA

Opatijci idućeg vikenda u Poreču mogu i matematički potvrditi osvajanje naslova prvaka

BJELOVAR – OPATIJA  0:2

BJELOVAR  Utakmica 28. kola SuperSport Druge NL: Bjelovar – Opatija 0:2 (0:2). Gradski stadion. Gledatelja: 350. Sudac: Matteo Bednjanec (Slavonski Brod). Strijelci: 0:1 Kožić (18′), 0:2 Graf (30′).

BJELOVAR: Barbić, Ljevar, Mlinarić (od 55′ Čikvar), Romac (od 46′ Kovač), Stojanović, Coha (od 78′ Varga), Šantalab, Čordaš (od 78′ Pačko), Gulam, Fernandes, Uwem (od 55′ Štefanec).

OPATIJA: Prskalo, Pozderac, Graf, Arapović (od 65′ Iskrić), Ajayi (od 76′ Grbac), Kožić, A. B. Bogolin (od 58′ Grujević), Furijan (od 76′ Marshall), Macolić, Marić, Žabec.

Nogometaši Opatije pobjedom su otvorili završni serijal od tri gostovanja u posljednja tri prvenstvena kola. Kožić je efektnim udarcem s preko 20 metara doveo Opatijce u vodstvo u 18. minuti, a Graf desetak minuta kasnije spretno reagirao u kaznenom prostoru nakon slobodnog udarca. Crno bijeli idućeg vikenda u Poreču mogu i matematički potvrditi naslov prvaka i vizu za povratak u Prvu NL.