DOBAR POČETAK SEZONE

Ne zabija samo Čolak: bivši veznjak Rijeke u drugom kolu nizozemskog prvenstva upisao i drugi pogodak

Tibor Halilović

Zanimljivo, već nakon dva kola ove sezone Halilović je izjednačio učinak od prošle kada se dva puta upisao u strijelce.

RIJEKA Hrvatski veznjak i bivši igrač Rijeke Tibor Halilović bio je strijelac za Heerenveen u 3-2 (3-0) domaćoj pobjedi protiv RKC Waalwijka u susretu 2. kola nizozemskog prvenstva.

Halilović je pogodio za 2-0 u 31. minuti, a prije i poslije njega u strijelce se upisao Veerman (14-11m, 44). U nastavku su gosti smanjili preko Odgaarda 868) i Van der Vennea (89).

Za Halilovića, koji je igrao do 88. minute, ovo je već drugi pogodak u prvenstvu, bio je strijelac i u 1. kolu protiv Go Ahead Eaglesa. Zanimljivo, već nakon dva kola ove sezone Halilović je izjednačio učinak od prošle kada se dva puta upisao u strijelce.