Sjajna izvedba

Mladi napadač Rijeke Matija Frigan upisao hat-trick za Hrvatsku U-18 protiv BiH, nastupila još trojica igrača Bijelih

Denis Frančišković

Antonio i Matija Frigan/Foto PIXSELL

Odlične su to vijesti s reprezentativnih okupljanja mladih za Bijele, poglavito jer će neki od tih igrača zasigurno biti priključeni skorašnjim pripremama pod vodstvom Gorana Tomića.

RIJEKA Matija Frigan, mladi daroviti napadač Bijelih, postigao je tri gola za Hrvatsku U-18 reprezentaciju u pobjedi 4:2 protiv Bosne i Hercegovine u sklopu drugog kola međunarodnog turnira u Svetom Martinu na Muri.

U sjajnoj izvedbi Frigan je postigao golove u 17., 31. i 51. minuti, dok je četvrti pogodak zabio Ivanović (90’). Njegov brat Antonio Frigan branio je cijelu utakmicu, a u startnoj postavi bio je i Dominik Simčić, koji je igrao do 70. minute, dok je Karlo Valjan odigrao posljednjih 20 minuta.