SERIE A

Inter u gostima pobijedio Fiorentinu i preskočio Milan, Perišić se upisao u strijelce

Ivan Perišić/Foto: REUTERS

Prvi gol na utakmici pao je u 31.minuti,a  strijelac je bio Barella. Perišić je povećao na 2:0 u drugom poluvremenu u 52. minuti.

FIRENCA Inter je u petak u prvoj utakmici 21. kola na gostovanju s 2:0 pobijedio Fiorentinu, a drugi gol za pobjedničku momčad je zabio hrvatski reprezentativc Ivan Perišić

Prvi gol na utakmici pao je u 31.minuti,a  strijelac je bio Barella. Perišić je povećao na 2:0 u drugom poluvremenu u 52. minuti i igrao je do 80. minute kada je zamijenjen.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Inter je na ljestvici preskočio Milan od kojeg ima bod više (47) i utakmicu više. Milan u nedjelju dočekuje Crotone.