Foto ŠSM
Zašto je čovjek rob svojih riječi zašto je važno ispuniti dan s plemenitim ljudima i koliko su kapaciteti u onih koji nas diljem planeta vode, sve to dade se čuti i čitati u najnovijoj „Špici s Macanom”
povezane vijesti
- VIDEO Špica s Macanom o prevarama: “Iako se radi o lažnom naslovu, ljudi klikaju vijest o 58.500 eura Maje Šuput”
- VIDEO Bačić otkrio: ‘Više neće biti legalizacije. Nijedna kuća građena nakon 2011. bez dozvola više neće biti legalna’
- Šonje i Juričić o novom svjetskom poretku: ‘Standard u Hrvatskoj dramatično raste, što god neki mislili o tome’
Tjedan pred izlazak na lokalne izbore učinio je podcast „Špica s Macanom” apolitičnim, koliko se već u nas apolitičan biti može.
U Špicu ponešto drugačijoj od uobičajenih pozvao je Krešimir Macan Zlatana Stipišića Gibonnija. Razlog više nego logičan i posve aktualan, veliki uspjeh knjige „Drvo” u kojoj su Gibonnijeve pjesme i stihovi bile inspiracija vrsnim piscima da o njima, ili zbog njih, napišu priču.
A da pak Gibonniju bude ugodnije uz njege je k Macanu došao i Ivi Šćepanović, novinar i prijatelj i pratitelj. Zašto knjiga i kako je nastala, otkriva Gibonni, no teme su dakako bile i druge. Zašto je čovjek rob svojih riječi zašto je važno ispuniti dan s plemenitim ljudima i koliko su kapaciteti u onih koji nas diljem planeta vode, sve to dade se čuti i čitati u najnovijoj „Špici s Macanom”.