Test na Grobniku

Odbojkašice Rijeke svladale Grobničan 3:0 u prijateljskoj utakmici na Mavrincima

Kristian Sirotich

Igor Lovrinov, trener Riječanki/Foto Arhiva NL

MAVRINCI Odbojkašice Rijeke ostvarile su još jednu pobjedu u pripremnom periodu, nakon Drenove Riječanke su bile bolje i od djevojaka Grobničana, ekipe koja će se ove godine kroz Prvu B ligu pokušati vratiti u društvo najboljih hrvatskih klubova. Riječanke su slavile 3:0 (25:23, 25:18, 25:22). Domaće djevojke bile su više nego solidan sparing partner Riječankama, dobrano ih namučivši tijekom prvog seta, ujedno i najizjednačenije dionice, te tijekom trećeg seta, kada su gošće upale u probleme zbog nesigurnog prijema. U drugom setu zbog problema s mišićem kod Riječanki je igru napustila Marta Cvitković, dok je u trećem setu zbog ozljede kod domaćih izvan stroja ostala Bruna Francetić.

Za Grobničan su igrale Ogurelac, Čabrijan, Fafanđel, Orlić, Haramija, Orešković, Miculinić, Ban, Fabulić, Hlača, Francetić i Samardžić, dok su za Rijeku nastupile Mioč, Popić, Vrban, Bakarčić, Sluga, Gerdević, Aničić, Cvitković, Koraca, Štiglić, Volarić i Žarković.