Danas: 26° 1
Sutra: 26° 26° 1
19. lipnja 2019.
Konačno pogodak

video MLS PRVIJENAC Brazilac Heber asistirao i pogodio u prvoj pobjedi New Yorka

Foto Screenshot YouTube New York City FC
Objavljeno: 22. travanj 2019. u 9:08 2019-04-22T09:08:00+02:00

Ovo je prva pobjeda New Yorka u sedmoj utakmici ove sezone, odnosno prvi pogodak Hebera u dresu svojega novoga kluba u trećem nastupu.

RIJEKA Nogometaši New York Cityja svladali su DC United u Washingtonu 2:0, a donedavni napadač Rijeke Heber asistirao i postigao svoj prvijenac  na MLS travnjacima. Heber je u 34. minuti asistirao Alexandru Mitriti za 0:1, a u 56. minuti i sam je poentirao za konačnih 0:2. Ovo je prva pobjeda New Yorka u sedmoj utakmici ove sezone, odnosno prvi pogodak Hebera u dresu svojega novoga kluba u trećem nastupu.

Kreilachov Real Salt Lake slavio je (3:0) Cincinnatiju. Nekadašnji kapetan Rijeke odigrao svih 90 minuta.