PH vaterpolista

Vaterpolisti Primorja EB ostvarili očekivanu prvenstvenu pobjedu na Korčuli

Tim Brubnjak/Foto M. LEVAK

Igrači trenera Igora Hinića načeli su Korčulane u »prvom poluvremenu« kada su akumulirali prednost

KPK – Primorje Erste bank 9:11

KORČULA Utakmica trećega kola prvenstva Hrvatske vaterpolista: KPK – Primorje Erste bank 9:11 (2:3, 0:2, 4:4, 3:3). Gradski bazen Gojko Arneri. Suci: Jakov Blašković i Nenad Periš. Delegat: Božo Vuletić.

KPK: Skokandić, A. Radovanović 1, V. Radovanović, Jerković, Pavlić 1, Borovina, Vukić 4, Bjelopera 1, Tedeschi, Čondić Kadmenović 1, Bissako, Borovčić Kurir, Mcknight, Bego 1.

PRIMORJE ERSTE BANK: M. I. Čubranić, L. Babić, Kadivec, Tončinić 1, Brubnjak 5, Brguljan, N. Čubranić 1, K. Babić 2, Burburan, Te Riele, Crippa 1, Paparić 1, Jurić, Vuković.

Vaterpolisti Primorja Erste bank doplovili su jučer na dalmatinsko kopno s očekivanim bodovima iz duela s domaćim KPK-om na Korčuli. Igrači trenera Igora Hinića načeli su Korčulane u »prvom poluvremenu« kada su akumulirali prednost.

Tih 5:2 je za favorite iz Rijeke bila razlika s kojom su bezbolno okončali vatromet pogodaka u trećoj četvrtini, da bi onda u posljednjem činu ubrzo odmaknuli na 11:7 te zaključili svaku eventualnu diskusiju oko pobjednika nekoliko minuta prije kraja susreta.