Regionalna vaterpolska liga

Vaterpolisti Primorja EB doživjeli i četvrti poraz u Beogradu, Riječani su ponovo prosuli prednost

Denis Frančišković

Lovro Paparić/Foto Arhiva NL

Primorje EB – Šabac 15:16

BEOGRAD Utakmica 4. kola: Primorje EB – Šabac 15:6 (4:4, 4:2, 6:7, 1:3). Suci: Gavrilović (Hrvatska), Raković (Srbija). Delegat: Željko Ragač.

PRIMORJE EB: F. Čubranić, Burburan 5, N. Čubranić, Letica, Brubnjak 5, Blažić 1, Vrbnjak 2, Rakovac 1, Augusti 1, Jurišić, Babić, Paparić 1, Olić, Car 2 (1).

ŠABAC: Filipović, Eraković 1, Savković, Repanović, Tkač, Ilić, Vučinić 5 (1), Gardeašević, Janković 2, Tonković, Stojanović 4, Velkić 1, Vukadinović, Ćetković 3.

Igrač više: Primorje EB 15 (7), Šabac 10 (6). Peterci: Primorje EB 1 (1), Šabac 1 (1).

U drugoj subotnjoj utakmici Riječani su serijom 4-0 došli do vodstva 10:6 golom Paparića u trećoj četvrtini. U igri na reful serije obje momčadi “primorjaši” su imali 14:13, a sredinom posljednje četvrtine i vodstvo od 15:14 da bi iznova ostalih “prazni ruku”… Istaknuo se Fran Čubranić s 14 obrana.

Primorje posljednju utakmicu turnira igra u nedjelju u jutarnjem terminu (10) sa splitskim Jadranom.