Superliga odbojkaša

Odbojkaši Rijeke namučili favorizirane Kaštelane i doživjeli očekivani poraz

Ivan Volarić

Lovro Maglica/Foto M. LEVAK

Tko zna kako bi sve zajedno završilo da su domaći odbojkaši poveli 2:0 u setovima...

RIJEKA Utakmica 13. kola Superlige odbojkaša: Rijeka – Ribola Kaštela 1:3 (28:26, 22:25, 14:25, 18:25). Dvorana mladosti. Gledatelja: 80. Suci: Jurković i Ramić.

RIJEKA: Baić (L), Pavlović 5, Stipanović, Žeželić, Križan, Čekada, Banović, Maglica 2, Banko (L), Kupsjak 9, Mičetić 13, Dukić 21, Smiljanić 11.

RIBOLA KAŠTELA: Močić 6, Jurković (L), Cikojević 4, Vlahović 13, Kulušić 16, Mustapić, Cvijović, Romić (L), Jurić 26, Aganović, Cimbaljević 3, Jureta 10.

Odbojkaši Rijeke doživjeli su očekivani domaći poraz, ali u konačnici ostvarili željeno. Sastav trenera Velimira Liverića namučio je favorizirane goste, odigrao vrlo dobra dva seta i otežao put Kaštelanima do unaprijed upisanih bodova.

Riječani su prolazom Sandra Dukića iz druge linije iskoristili četvrtu set loptu prvoj dionici, a u drugoj su držali rezultatski priključak do samoga finiša (22:22), kada su ih skupo stajale dvije, tri slabije reakcije na prijemu servisa. Šteta! Tko zna kako bi sve zajedno završilo da su domaći odbojkaši poveli 2:0 u setovima…