PH u supersprint triatlonu

Aurora Valinčić prvakinja Hrvatske u supersprintu triatlonu u kadetskoj konkurenciji

Članovi i članice Rivala

Članica Rivala potvrdila je prvo mjesto u ukupnom poretku lige

RIJEKA Aurora Valinčić osvojila je zlato na prvenstvu Hrvatske u supersprint triatlonu u konkurenciji kadetkinja, održanom na Jarunu, natjecanju koje je ujedno bilo i finale Hrvatske triatlon lige. Pobjedom nakon 275 metara plivanja, 10 kilometara vožnje biciklom i 2,5 kilometra trčanja, članica Rivala potvrdila je prvo mjesto u ukupnom poretku lige. U konkurenciji ekipa Aurora Valinčić i Lana Vale su bile treće.

Drugo mjesto u konkurenciji juniora pripalo je Gabrielu Barcu. Državni viceprvak je i Renato Žic u konkurenciji seniora (M40). Srebro su osvojila i dva početnika Rivala, Lan Marić u mini akvatlonu u konkurenciji U9 te Lovro Dobravac (U11). Matuljci su osvojili pet odličja. Sunčana Smokvina Hanza bila je prva u kategoriji F45, Anamarija Grbčić Pahlić druga u konkurenciji F40, dok je treći u mini akvatlonu (U9) bio Lovro Hanza (Matulji). U konkurenciji M30 Matuljci imaju prvo i treće mjesto, osvojili su ih Domagoj Pauković i Michael Ban.