SuperSport HNLŽ

Nogometašice Rijeke uvjerljivom pobjedom otvorile novu prvoligašku sezonu, hat-trick Japanke Terawaki

Ilustracija / Snimio VEDRAN KARUZA

Hat-trick, i to u razmaku od tri minute, je zabila Japanka Terawaki, po dva su gola dodale Božinovska, Martinović i Šulentić

RIJEKA Susret 1. kola SuperSport Prve HNLŽ: Rijeka – Viktorija 10:1 (7:0). Stadion Kantrida. Gledatelja: 30. Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka). Strijelkinje: 1:0 Božinovska (7′), 2:0 Martinović (13′), 3:0 Martinović (23′), 4:0 Božinovska (36′), 5:0 Terawaki (39′), 6:0 Terawaki (41′), 7:0 Terawaki (42′), 8:0 Šulentić (55′), 9:0 Petrović (60′), 9:1 Jozić (61′), 10:1 Šulentić (75′-11m).

RIJEKA: Car, Kožul, Veleska, Terawaki, Petrović, Branković, Božinovska, Malekinušić (od 53′ Mehanović), Martinović, Cuculić (od 67′ Knežević), Šulentić.

VIKTORIJA: Krajnović, Martinović, Prvulj, Brusin, Lubina, Jozić, Gostinčar, Cuhut, Lović, Matanović, Ćurić.

Nogometašice Rijeke uvjerljivom su pobjedom na Kantridi otvorile novu prvoligašku sezonu. Hat-trick, i to u razmaku od tri minute, je zabila Japanka Terawaki, po dva su gola dodale Božinovska, Martinović i Šulentić.