Slavlje nad Sigetom

Nogometašice Rijeke uvjerljivom pobjedom otvorile drugoligašku sezonu

Leona Branković/Foto Arhiva NL

RIJEKA Utakmica 1. kola Druge HNLŽ Skupine A: Rijeka – Siget 3:0 (1:0). Stadion Kantrida. Gledatelja: 90. Sudac: Dalibor Šušnjar (Rupa). Pomoćnici: Olajoš i Balen (obojica Rijeka). Strijelkinje: 1:0 Branković (19′), 2:0 Petrović (54′), 3:0 Martinović (61′).

RIJEKA: Car, Veleska, Petrović, Branković, Malekinušić (od 80′ Matković), Martinović (od 66′ Mehanović), Cuculić, Kožul, Šulentić, Ostojić, Myronenko.

SIGET: Jemić, Relković, Grdić, Juričić, Zuanović (od 46′ Rajković), Vincek (od 46′ Duvnjak), Dropučić, Haramina, Jelić, Matak, Dunić.

Nogometašice Rijeke uspješno su startale u drugoligašku sezonu, u kojoj će pokušati vratiti se u elitno društvo. Riječanke su na Kantridi s dva pogotka u razmaku od sedam minuta u drugom poluvremenu slomile Sigećanke i uzele sva tri boda.