Liga prvaka

Odigrane su prve utakmice prvog kola Lige prvaka, vjerojatni Dinamovi suparnici uvjerljivi na domaćem terenu

Luka Menalo/Foto PIXSELL

Škupi je svladao Lincoln Red Imps 3:0

SKOPJE  Nogometaši Škupija bili su uvjerljivi u prvom susretu prvog pretkola Lige prvaka te su na domaćem terenu, s 3-0, svladali Lincoln Red Imps, predstavnika Gibraltara.

Podsjetimo kako će pobjednik ovog susreta u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv hrvatskog prvaka, zagrebačkog Dinama.

U 11. minuti Škupi je poveo golom Senegalca Danfe, dok je u 28. na 2-0 povećao Nigerijac Adetunji. U 62. minuti je domaći sastav zabio i treći gol, odnosno, autogol je potpisao Wiseman.

U drugom pretkolu Dinamo će prvo 19. srpnja biti domaćin pobjedniku ovog susreta, dok se uzvrat igra tjedan dana kasnije.

Liga prvaka, 1. pretkolo (prve utakmice):

Pjunik (Arm) – Cluj (Rum) 0-0

Malmoe (Šve) – Vikingur Reykjavik (Isl) 3-2 (Olsson 16, Toivonen 42, Birmančević 84 / Ingason 38, Gudjonsson 90+3)

Ludogorec (Bug) – Sutjeska Nikšić (CG) 2-0 (Santana 74, Tisssera 90+1)

Balkani (Kos) – Žalgiris (Lit) 1-1 (Gripshi 15 / Buff 25)

The New Saints (Wal) – Linfield (SjIr) 1-0 (Brobbel 57)

Lech Poznan (Polj) – Qarabag (Aze) 1-0 (Ishak 41)

Shamrock Rovers (Irs) – Hibernians (Mal) 3-0 (Finn 25, Watts 40, Gaffney 78)

Škupi (SjM) – Lincoln Red Imps (Gib) 3-0 (Danfa 11, Adetunji 28, Wiseman 62-ag)