Druga HNL

Nogometaši Orijenta 1919 doživjeli težak poraz u Vinkovcima, Crveni primili pet pogodaka u 16 minuta!

Ivan Volarić

Ivan Durdov/V. KARUZA

Na poluvremenu smo se konsolidirali, uspjeli smo dobiti drugo poluvrijeme i zbog kluba i sebe ipak otići na kraju u svlačionicu uzdignute glave uz saznanje da smo u nastavku pružili sve od sebe - rekao je trener Edo Flego

CIBALIA – ORIJENT 1919 5:1

VINKOVCI  Utakmica 23. kola Druge HNL: Cibalia – Orijent 1919 5:1 (5:0). Stadion Cibalije. Gledatelja: 250. Sudac: Jakov Titlić (Hrvace). Strijelci: 1:0 Išasegi (28′), 2:0 Pušić (33′-11m), 3:0 Miljanić (35′), 4:0 Dogan (40′), 5:0 Dogan (44′), 5:1 Durdov (57′). Žuti karton: Džaja, Dogan (Cibalia), Mohorovičić (Orijent 1919).

CIBALIA: Kovačević, Išasegi (od 64′ Nikolić), Osmić (od 85′ Valentić), Miljanić (od 64′ Jelić), Bubnjar, Smajlić, Dogan, Mešanović, Džaja, Pušić (od 74′ Pavlak), Oršolić (od 74′ Stanić).

ORIJENT 1919: Boglić, Mulac, Fatić, Petrović (od 63′ Biškupović), Durdov, Jadric (od 63′ Demirović), Mohorovičić (od 63′ Zrilić), Delibegović (od 41′ Zuliani), Putnik, Gadže (od 31′ Srzentić), Stefanović.

Nogometaši Orijenta 1919 doživjeli su težak poraz u Vinkovcima. Krimejčani su u razmaku od 28. do 44. minute primili čak pet pogodaka.

– Znali smo što nas čeka i predvidjeli u pripremi utakmice da će biti puno dugih lopti, da moramo paziti na odbijene lopte. Sve to nismo primjenili. Padao je gol za golom i sigurno nije bilo ugodno s 5:0 otići na odmor. Nikad nisam bio u takvoj situaciji. Na poluvremenu smo se konsolidirali, uspjeli smo dobiti drugo poluvrijeme i zbog kluba i sebe ipak otići na kraju u svlačionicu uzdignute glave uz saznanje da smo u nastavku pružili sve od sebe – rekao je trener Edo Flego.