EP u Poreču

Mlada hrvatska futsal reprezentacija porazom od Portugala zaključila nastup na EP-u

V. KARUZA

V. KARUZA

Izabranici Duje Maretića nisu uspjeli ostvariti pobjedu za plasman u polufinale, ali su uzdignuta čela napustili parket i oprostili se od natjecanja

POREČ  Mlada hrvatska futsalska U-19 reprezentacija tijesno je poražena od Portugala 3-4 i završila svoj nastup na Europskom prvenstvu u Poreču.

Izabranici Duje Maretića nisu uspjeli ostvariti pobjedu za plasman u polufinale, ali su uzdignuta čela napustili parket i oprostili se od natjecanja. Portugalci su dvaput poveli, a Hrvatska se dvaput vraćala u egal zahvaljujući pogocima Josipovića (18) i Galešića (25).

Portugalci su potom otišli na dva pogotka prednosti, a Jedvaj u 32. minuti pogotkom probudio nadu u konačni preokret.

Pet minuta prije kraja susreta Hrvatska je zaigrala s Horvatom u ulozi vratara-igrača, hrabro se borila do posljednjeg trenutka, ali nije uspjela napraviti više od tijesnog poraza.

Iz ove skupine dalje su prošli Portugal (9 bodova) i Španjolska (4), Hrvatska je treća s dva boda, a Francuska ima jedan bod.