Prosinečki čestitao Rijeci: Na početku smo dobro parirali jednoj od najboljih momčadi u Hrvatskoj

Denis Frančišković, Portal Novi list

Robert Prosinečki i Sergej Jakirović / Foto Mateo Levak

Ovo su klinci, najmlađa smo momčad u ligi, ali pokazat će oni da mogu igrati sa svakim u ligi, rekao je Robert Prosinečki

HNK Rijeka sjajno je otvorila novu sezonu. U susretu prvog kola SuperSport HNL-a Rijeka je na Rujevici pred 5.000 gledatelja opravdala ulogu favorita pobijedivši novog provoligaša Rudeš sa 4-0.

Foto galerija: Utakmica Rijeka - Rudeš 4:0 Foto: Mateo Levak

Golove su zabili Niko Janković (40-11m, 68), Toni Fruk (81) i Bruno Goda (89).

FOTO Rijeka na krilima Nike Jankovića i Tonija Fruka slomila Rudeš, zaslužila ovacije 5.000 gledatelja

Robert Prosinečki, trener Rudeša čestitao je Rijeci na pobjedi.

“Čestitke Rijeci. Na kraju je rezultat previsok. U prvom poluvremenu smo jako dobro parirali jednoj od najboljih momčadi u Hrvatskoj.

Imali smo i šanse i dobro igrali. Taj jedanaesterac pred kraj poluvremena promijenio je tijek utakmice. Ovo su klinci, najmlađa smo momčad u ligi, ali pokazat će oni da mogu igrati sa svakim u ligi”, rekao je Prosinečki.