Rukomet

Nexe porazom zaključio povijesnu europsku sezonu, Riječanin Lučin slavio protiv Jaganjca i društva

Halil Jaganjac/Foto PIXSELL

Poljaci su vodili od samog početka, na poluvrijeme je Nexe otišao samo s golom zaostatka, da bi sredinom drugog dijela Wisla otišla na pet razlike (16-21), što Našičani više nisu uspjeli dostići.

LISABON Rukometaši našičkog Nexea zauzeli su četvrto mjesto na završnom turniru Europske lige u Lisabonu porazom od poljskog sastava Wisla Plock 22-27 (13-14).

Nexe je svoj nastup na Final Fouru okončao s dva poraza, od superjakog Magdeburga i odlične Wisle, ali u obje utakmice Našičani su pokazali da su s pravom među četiri najbolje momčadi.

Kod hrvatskog doprvaka Gianfranco Pribetić je postigao pet, Fahrudin Melić četiri, a Halil Jaganjac jedan gol.  Poljake je predvodio hrvatski reprezentativac Lovro Mihić s pet golova, Tin Lučin je zabio tri, dok je u obrani Wisle igrao još jedan hrvatski reprezentativac Leon Šušnja.