Premijer liga košarkaša

Košarkaši AO Škrljeva poraženi na Jazinama, koncentracija popustila u ključnim trenucima

Zadarski list

Josip Barnjak (AO Škrljevo)/Foto Arhiva NL

Zadarski sastav veći dio utakmice imao je kontrolu, ali su se žilavi gosti uvijek nekako uspjeli vratiti. No, kada su trebali doći u priliku za pobjedu, potpuno su izgubili koncentraciju

S. PUNTAMIKA – AO ŠKRLJEVO      81:69

ZADAR Susret 12. kola Premijer lige košarkaša: Sonik Puntakmika – Adria Oil Škrljevo 81:69 (18:20, 22:14, 21:25, 20:10). Dvorana Jazine. Bez gledatelja. Suci: Suci: Jurčević i Roglić (Split), Bajramović (Dubrovnik).

SONIK-PUNTAMIKA: Runjić 7, Cvitković 16, Vručinić 9, Zovko 24, Petani 7, Jošić 1, Vladović 7, Palčić, Rašić 10, Zelanto, Keserović, Manojlović. Trener: Hrvoje Vlašić.

ŠKRLJEVO: Arslanagić 16, Gunjina 10, Roberson 10, Rajčić, Vrgoč 7, Bosankis, Jelenković 4, Vucić, Barnjak 20, Boban 12, Cvitković.

Završilo je 81:69, ali tri i pol minute prije kraja utakmice Barnjak je smanjio na 67:66. No, kraj dvoboja pripao je zadarskoj momčadi, koja je ostvarila osmu pobjedu. Zadarski sastav veći dio utakmice imao je kontrolu, ali su se žilavi gosti uvijek nekako uspjeli vratiti. No, kada su trebali doći u priliku za pobjedu, potpuno su izgubili koncentraciju, što su Zadrani iskoristili i osigurali nove bodove. Junak dvoboja bio je Lovro Zovko koji je postigao 24 koša te je dodao deset skokova u gotovo 38 minuta provedenih u igri.