Premijer liga

Deseti jubilarni poraz Zameta ove sezone: Riječani dobili prvi dio, ali u drugom je to bila druga priča

Karlo Devčić/Foto M. LEVAK

RIJEKA Utakmica 10. kola Paket 24 Premijerlige rukometaša: Rudar – Zamet 29:22 (12:13). Dvorana u Rudama.

RUDAR: Gošić, Skendrović, Runtas 5 (3), Glivetić, Gaća, M. Trčak 4, Suban 1, Štajnkler 2, Kuhar, Javor 3, A.Trčak 3, Kasap 5, Vrpoljac, Bartolić 2, Ćosić, Starčević 4.

ZAMET: Pešić, Tomović 2, Živković, Njegovan 4, Ogurlić, Kezić 2, Krstić 1, Milih 3 (3), Viskić, Deželjin, Devčić 1, Pikec 6, Perkov 3.

Isključenja: Rudar 10, Zamet 12 minuta. Sedmerci: Rudar 3 (3), Zamet 4 (3).

Stigao je i deseti jubilarni uzastopni poraz Zamećana u svih deset nastupa, riječki rukometaši su »jubilarac« doživjeli u Rudama protiv Rudara. Ekipa Zameta diktirala je igru i kontrolirala rezultat u prvom dijelu, koji je i dobila 13:12.

U nastavku je pak to bila sasvim druga priča koja se pretvarala u monolog Rudara, koji je serijom 3:0 stigao i prestigao goste, a onda je samo odmicao, sve tako do uvjerljive pobjede 29:22