Zaigrali i bivši dinamovci

Bivši igrač Rijeke donio svojem klubu pobjedu protiv grčkog Arisa, hrvatski stoper isključen zbog dva žuta kartona

Marin Tomasov u dresu Rijeke / Foto Arhiva NL

Prvi je pogodak zabio u 25. minuti na asistenciju Barsegjana, dok je utakmicu riješio u 70. minuti, nakon dodavanja Bejsebekova

RIJEKA Bivši igrač Rijeke Marin Tomasov zabio je oba pogotka u pobjedi svoje Astane (2:0) nad grčkim Arisom u drugom pretkolu Konferencijske lige.

Prvi je pogodak zabio u 25. minuti na asistenciju Barsegjana, dok je utakmicu riješio u 70. minuti, nakon dodavanja Bejsebekova. Za suparničku su momčad zaigrali Izet Hajrović i Fatos Beqiraj, nekadašnji igrači Dinama, dok je za kazahstansku Astanu igrao još jedan Hrvat – stoper Luka Šimunović. On je dobio drugi žuti karton u 76. minuti zbog čega je isključen s terena.