Bundesliga

Augsburg i Eintracht remizirali, Kristijan Jakić ušao s klupe u 79. minuti

Kristijan Jakić/Foto REUTERS

Kao i u prošlom kolu, u porazu protiv dortmundske Borussije, tako je i ovaj put hrvatski nogometaš Kristijan Jakić ušao u igru s klupe Eintrachta. Igrao je od 79. minute.

AUGSBURG U pretposljednjoj utakmici 19. kola Bundeslige nogometaši Augsburga i Eintrachta su remizirali odigravši 1-1.

Oba pogotka postignuta su u prvom dijelu. Gosti iz Frankfurta su poveli u 22. minuti kada je strijelac bio Japanac Kamada, ali je u 38. izjednačio Gregoritsch.

Augsburgu je ovo bila četvrta ligaška utakmica u nizu bez pobjede (tri remija i jedan poraz) te se nalazi na 15. mjestu ljestvice. Eintracht je nakon tri pobjede u nizu upisao i drugu utakmicu u Bundesligi bez pobjede (poraz i remi). Klub iz Frankfurta je trenutačno osmi na ljestvici.

Na vrhu ljestvice je Bayern s 46 bodova, odnosno, šest više od dortmundske Borussije koja je druga.