Jubilej vrijedan pažnje

Riječke medicinske sestre izletom i ručkom proslavile 55. obljetnicu mature

Novi list



RIJEKA – Nekadašnje učenice Škole za medicinske sestre – opći smjer, generacija 1970./1971., proslavile su 55. obljetnicu mature. Predivnim izletom u Istru, razgledanjem kulturne baštine i, naravno, svečanim ručkom uz glazbu i slavljeničku tortu, prisjetile su se zgoda i nezgoda zajedničkih trenutaka iz školskih klupa, odrastanja i sazrijevanja. S tim nezaboravnim uspomenama, bez obzira na njihove »zrele« godine, s ponosom su proslavile ovu prekrasnu obljetnicu, prisjećajući se onih koje iz raznih razloga nisu mogle prisustvovati proslavi.



Druženju su se odazvale: Jelica Bjelica-Zahej, Jasna Berner-Ćepić, Heli Crnko-Kompanjet, Danica Ecimović-Ribarić, Jelka Fanuko-Šanko, Bela Felendeš, Mirela Frlić-Terlević, Anica Galović-Celić, Silvina Glavić-Babahmetović, Kata Jelić-Krivičić, Nevenka Lipoščak-Matković, Jadranka Lukšić-Santoro, Vilka Kancijanić-Sablić, Eda Pavletić-Krulčić, Marina Pellegrini-Kurpis, Katica Potočnjak-Dodić, Herta Trnčik-Lubiana i Ružica Uravić-Ažman.




Zajedničko druženje završeno je u nadi proslave nove okrugle obljetnice.


Živi bili pa vidjeli.