povezane vijesti
- Slučaj Hrvatskog radija Otočac: Za Sve svete upalite svijeće i položite poneki cvijetak ispred ulaza u HRO
- Potpisani ugovori vrijedni 952 tisuće eura za prijevoz učenika osnovnih škola u Ličko-senjskoj županiji
- U Gospiću obilježena 33. obljetnica 9. gardijske brigade “Vukovi” i Motorizirane bojne Vukovi
Neumorni klaster Lika Destination poziva sve zainteresirane na besplatnu edukaciju koja će se održati 13. ožujka u dvorani Kulturno informativnog centra Gospić s početkom u 12 sati.

Kako se ističe u pozivu ova će edukacija biti korisna za daljnji razvoj poslovanja i karijere svih koji su prepoznali vrijednosti ličke turističke ponude i brojnih detalja ove branše, obzirom da će obuhvatiti teme neophodne za uspješno poslovanje u turizmu: digitalna i zelena tranzicija, digitalni marketing.

Na edukaciji ćete saznati: Kako unaprjeđenje poslovanja u skladu s novim trendovima može povećati konkurentnost Vaše usluge, kako izgraditi online prisutnost i zašto je to potrebno, kako i gdje se oglašavati, upravljanje društvenim mrežama i analitika, kako se prilagoditi zahtjevima tržišta kroz zelenu i digitalnu tranziciju te kako unaprijediti suradnje s drugim turističkim djelatnicima i razviti komplementarnu ponudu destinacije.
Uz angažman vanjskih stručnjaka iz područja digitalnog marketinga, edukacije će pružiti vrijedne informacije koje će pomoći da iskoristite nove prilike za daljnji razvoj i rast vašeg poslovanja te se prilagodite potrebama tržišta.
Prijavite se za sudjelovanje putem poveznice.