Izliječenih

Sport

vidi sve

Foto S. DRECHSLER

Odbojkašice Rijeke opravdale ulogu favoritkinja, u gradskom derbiju izborile četvrtfinale Kupa

Nominalno domaća ekipa Drenove jednostavno nije imala rješenja za raspoloženi trio Štiglić-Koraca-Fabris, a najbliže osvajanju seta bile su u posljednjem, kada ih je u igri do 15:17 držala Šahinović sa svojim sjajnim servisom

Leo Messi/Foto REUTERS

Messijeva sedma Zlatna lopta izazvala lavinu kritika, je li Lewandowski teško zakinut?

"Možemo zauvijek dati Ballon d'Or Messiju za njegovu igru ​​i karijeru," rekao je karizmatični trener Liverpoola, "ali ako to ove godine ne učinite Lewandowskom, pa kada?". I talijanska Gazzeta dello Sport izražava sumnju u filozofiju prestižnog natjecanja France Footballa.

Foto PIXSELL

Gorica se prva plasirala u polufinale Hrvatskog kupa nakon ruleta jedanaesteraca, Puljani do 96. minute imali vodstvo

U dodanih 30 minuta opet je bolja bila Gorica koja je postigla i pogodak, ali je poništen zbog zaleđa pa su o svemu odlučivali jedanaesterci. U njima je odličan bio domaći vratar Kotarski koji je zaustavio udarce Iličića i Joaa Pedra čime je odveo svoju momčad prema polufinalu

Izbornik Nenad Gračan/Foto PIXSELL

Hrvatske nogometašice golijadom protiv Moldavije ostvarile svoju prvu pobjedu u kvalifikacijama za SP

Nenad Gračan je nakon remija (0:0) protiv Litve u svojem debiju na klupi reprezentacije nastavio pozitivan niz. Već je u šestoj minuti susreta na Aldo Drosini Ana Maria Marković zatresla mrežu za 1:0, da bi kapetanica Iva Landeka pogotkom s bijele točke povisila vodstvo u 35. minuti.