Regionalna liga

Primorje EB u Splitu svladalo Mornar

SPLIT Utakmica 4. kola Triglav regionalne lige za prvaka: Mornar BS – Primorje EB 6:11 (0:2, 1:3, 1:3, 4:3). Mali zimski bazen na Poljudu. Gledatelja: 300. Suci: Đurašković i Mišković (Kotor).MORNAR BS: Kačić, Čagalj 1, Marinić-Kragić, Ćorušić 1, Čalić, Shiga, Lović, Lušić, R. Burić 2, Gluhaić 1, Marelja, Ban 1, Anić, Pejković.PRIMORJE EB: Vićan, D. Burić 2, Radu 2, Krapić 1, Peroš, Sukno 2, Vrlić, Radetić, Mudražija, Elez, Šetka, Garcia 3, Lazović, Buljubašić 2.Peterci: Mornar  BS 1 (0), Primorje EB –. Igrač više: Mornar BS 5 (3), Primorje EB 13 (7).

Riječki vaterpolisti stigli su do nove pobjede u Regionalnoj ligi. Gosti su poveli od samoga početka, »mornari« su prvi gol postigli pri vodstvu Riječana 4:0, i to su samoj završnici druge četvrtine zahvaljujući Banu.

Potom su momci s Kantride u trećoj četvrtini otišli na vodstvo 8:1, da bi Burić za domaćine postigao drug gol. U posljednjoj četvrtini malobrojni gledatelji imali su priliku vidjeti pravu golijadu, postignuto je sedam golova, domaćini su tri, a gosti četiri puta bili uspješni.

»Primorje EB« je imalo vodstvo 10:2, potom su domaćini zabili tri gola za redom i došli do podnošljivih 5:10, da bi u samoj završnici svaka momačad postigla po jedan gol.