Grad: Rijeka (DHMZ)
Danas: 23° 4
Sutra: 23° 23° 4
7. prosinca 2019.
ZOI 2018.

OLIMPIJSKA SATNICA Raspored nastupa hrvatskih sportaša na ZOI u Pjongčangu

foto: Reuters
foto: Reuters
Autor:
Objavljeno: 7. veljača 2018. u 14:09 2018-02-07T14:09:00+01:00

Prvo startaju skijaši, koji će u nedjelju 11. veljače voziti spust, a nakon njih slijede i nordijci Edi Dadić i Krešimir Crnković.

ZAGREB - Prvi hrvatski sportaši koji će nastupiti na XXIII. Zimskim olimpijskim igrama bit će alpinci Natko Zrnčić Dim i Filip Zubčić, koji u nedjelju 11. veljače startaju spustu, a nakon njih slijede i nordijci Edi Dadić i Krešimir Crnković.

Raspored nastupa hrvatskih sportaša na Igrama u Pjongčangu:

Nedjelja, 11. veljače

SPUST (3 sata po hrvatskom vremenu) Natko Zrnčić Dim i Filip Zubčić

SKIATHLON (7,15) Edi Dadić i Krešimir Crnković

Ponedjeljak, 12. veljače

VELESLALOM (2,15 prva, 5,45 druga vožnja) Leona Popović, Ida Štimac, Andrea Komšić, Lana Zbašnik

SANJKANJE (11,50) 1. i 2. vožnja Daria Obratov

Utorak, 13. veljače

ALPSKA KOMBINACIJA (3,30 spust, 7 sati slalom) Natko Zrnčić Dim, Filip Zubčić

KLASIČNI SPRINT - pojedinačno kvalifikacije ((9,30) Vedrana Malec, Gabrijela Skender, Edi Dadić i Krešimir Crnković

SANJKANJE (11,30) 3. i 4. vožnja Daria Obratov

Srijeda, 14. veljače

SLALOM (2,15 prva, 5,45 druga vožnja) Leona Popović, Ida Štimac, Andrea Komšić, Lana Zbašnik

Četvrtak, 15. veljače

SUPER G (3 sata) Natko Zrnčić Dim, Filip Zubčić

10 KM SLOBODNO (7,30) Vedrana Malec, Gabrijela Skender

Subota, 17. veljače

SUPER G (3 sata) Leona Popović

Nedjelja, 18. veljače

VELESLALOM (2,15 prva, 5,45 druga vožnja) Filip Zubčić, Elias Kolega, Samuel Kolega

BOB DVOSJED (12,05 prva i druga vožnja) Dražen Silić i Benedikt Nikpalj

Ponedjeljak, 19. veljače

BOB DVOSJED (12,15 treća i četvrta vožnja) Dražen Silić i Benedikt Nikpalj

Srijeda, 21. veljače

SPUST (3 sata) Leona Popović

Četvrtak, 22. veljače

SLALOM (2,15 prva, 5,45 druga vožnja) Filip Zubčić, Matej Vidović , Istok Rodeš, Elias Kolega

Petak, 23. veljače

ALPSKA KOMBINACIJA (3 sata spust, 6,30 slalom) Leona Popović

Subota, 24. veljače

BOB ČETVEROSJED (1,30 prva i druga vožnja) Dražen Silić, Mate Mezulić, Benedikt Nikpalj, Antonio Zelić)

Nedjelja, 25. veljače

BOB ČETVEROSJED (1,30 treća i četvrta vožnja) Dražen Silić, Mate Mezulić, Benedikt Nikpalj, Antonio Zelić)

Novi list pratite putem aplikacija za Android, iPhone/iPad ili Windows Phone.