Prva liga rukometašica

Rukometašice Murvice tijesno poražene od osječkih favoritkinja u napetoj završnici utakmice

Rea Jelenović/M. GRACIN

Domaće su smanjile na 26:27 u posljednjoj minuti ali Osijek je potom imao loptu i napad iz kojega je razigrana Dora Lacković stavila točku "na i" svojim sedmim golom

Murvica – Osijek 26:28

RIJEKA Utakmica Prve lige rukometašica Murvica – Osijek 26:28 (12:15). Dvorana u Crikvenici.

MURVICA: Alujević, Ljubanović, Butković 1,Maja Pešut, Nekić 3, Jelenović 13 (5), Masnić 3, Grozdek 2, Filipović 2, Mandekić, Debelić 2, Lorbek, Lončarić, Matea Pešut, Car, Tomić.

OSIJEK: Borac, Putnik, Pajić 4, Lacković 7(5), Jerčinović, Barbir, Horvat 1, Jeršek 2, Špoljarić, Humel 3, Brkić, Frančić 3, Grbavčević 3, Sablić 5.

Isključenja: Murvica 4, Osijek 4 minute. Sedmerci: Murvica 5 (5), Osijek 5 (5).

Rukometašice crikveničke Murvice, tjedan dana nakon što su u prošlom susretu poražene u Umagu poslije dobrog otvaranja utakmice, na svom parketu nisu uspjele iznenaditi osječke favoritkinje koje su odnesle kući bodove iz duela sa igračicama trenera Ramiza Đekića

Domaće su smanjile na 26:27 u posljednjoj minuti ali Osijek je potom imao loptu i napad iz kojega je razigrana Dora Lacković stavila točku “na i” svojim sedmim golom i osigurala je pobjedu slavonskim favoritkinjama 28:26.