Druga NL

Boduli s igračem manje osvojili veliki bod u Dugom Selu, Grobničani sačuvali mrežu u Pločama

Domagoj Prpić (Grobničan)/Foto M. MIJOŠEK

Krk je od 25. minute igrao s igračem manje, a Grobničan nastupio bez dva važna prvotimca

JADRAN (LP) – GROBNIČAN 0:0

PLOČE  Utakmica 16. kola Druge NL: Jadran (LP) – Grobničan 0:0. Igralište Jadranovo. Gledatelja: 100. Sudac: Vukančić (Benkovac). Žuti kartoni: Martić, Krešić (Jadran LP), Kočević, Mikloš, Bosančić (Grobničan).

JADRAN (LP): Pršlija, Krešić, Ristić, Medić (od 86′ Škorić), I. Čepo, Sesar, Kuqi (od 59′ Galić), N. Čepo (od 59′ Šilić), Martić, Radonić, Šujić (od 65′ Ravlija).

GROBNIČAN: Curać, Ušalj, Bosančić, Golić, Čamber (od 89′ Mikloš), Pilčić (od 89′ Maraš), Prpić, Rupčić (od 68′ Tešović), Kočević (od 89′ Simonaj), Batarelo (od 63′ Begović), Srzentić.

Grobničani su uoči utakmice ostali bez dva ozlijeđena prvotimca (Ivančić i Jabita), ali su unatoč tome osvojili uvijek posebno dragocjen bod u Pločama.

– Imamo na kraju za čim žaliti. U prvom poluvremenu bili smo bolja momčad. Promašili smo dvije velike šanse, jednom je njihov vratar sjajno reagirao. Da smo to iskoristili vjerojatno bi utakmica otišla u drugom smjeru – rekao je sportski direktor Grobničana Damir Kraljić.

DUGO SELO  – KRK     0:0

DUGO SELO  Utakmica 16. kola Druge NL: Dugo Selo – Krk 0:0. Gradski stadion. Gledatelja: 300. Sutkinja: Martinčić (Koprivnica). Žuti kartoni: Slunjski, Palić (Dugo Selo), M. Jurešić (Krk). Crveni karton: Bokulić (21′).

DUGO SELO: Kakša, Mraković (od 46′ Miškić), Filipović, Radoš, Lebar, Slunjski, Janušić, Kovačić (od 71′ Bastalec), Palić, Gobbo (od 62′ Marinić), Barišić (od 90′ Franjčić).

KRK: Vargić, Klenovšek (od 69′ Begonja), Burul (od 87′ Matić), Lucić, Jelić (od 25′ Pervan), M. Jurešić, Dukađin (od 87′ Pullen), Bokulić, Kosić, Delibegović, Golemac (od 68′ Matulja).

Nogometaši Krka osvojili su veliki bod na gostovanju u Dugom Selu nakon što su u 25. minuti ostali s igračem manje.

– Čestitke dečkima! Senatorima predvođenim našim vratarom Vargićem, koji je sjajno branio i kapetanom Jurešićem, te Lucićem, ali i svima ostalima. Bili smo kao mušketiri, svi za jednog, jedan za sve. Takav pristup nam se na kraju i isplatio – rekao je trener Krka Igor Tkalčević.