Opatijska oporba: Sjednica se pretvorila u unaprijed režiranu predstavu, a vijećnici se tretiraju kao publika
Nezadovoljni zbog razvoja situacije, opatijski oporbeni vijećnici, u četvrtak su napustili vijećničke klupe. Zašto su to učinili, nakon sjednice su pojasnili Neva Slani, Domagoj Tramontana i Mario Alempijević. Kazali su da napuštanje sjednice GV-a nije bilo nikakav ishitren […]