Rukomet

Zamećani slavili protiv Bjelovara, obrambena stega Riječana je bila djelotvorna

Foto M. LEVAK

Bjelovar je i u nastavku kaskao za domaćinima, koji su ostvarili drugu pobjedu u sezoni, čvrsto prikovani na dno

RIJEKA Liga za ostanak Paket24 Premijer lige rukometaša: Zamet – Bjelovar 29:27 (13:11). Centar Zamet. Suci: Duspara, Rogić (Velika Gorica).

ZAMET: Pešić, Vučko 2, Tomović 3, Krstić 4, Živković, Černeka 3, Ogurlić, Islamović, Palačković, Viskić, Kezić, Pikec 11, Lušić, Klanac, Perkov 6.

BJELOVAR: Prvonožac, Trninić, Jurišić 7, Potnar 1, Ćurić 3, Kozić,Komar, Šehić 9 (1), Jurjević, Lulić 1, Grgić, Šimunović,Došljak, Valinčić, Vidović, Lukačec 6 (1).

Isključenja: Zamet 6, Bjelovar 10 minuta. Sedmerci: Zamet 2 (0), Bjelovar 4 (2).

Vrlo čvrsta obrambena zona Zamećana je cijelo prvo poluvrijeme bila dobra baza za kreiranje napada kojima su domaćini održavali dva-tri koraka prednosti i do odmora vodili 13:11. Obrambena stega Zameta je bila djelotvorna i u nastavku te je Bjelovar kaskao za domaćinima, koji su ostvarili drugu pobjedu u sezoni, čvrsto prikovani na dno.