Liga za prvaka

Vaterpolisti Jadrana u “drugom poluvremenu” slomili otpor Primorja i ostvarili pobjedu

Tin Brubnjak/Foto Arhiva NL

Primorje EB je držalo ritam s domaćinima do treće četvrtine...

SPLIT Utakmica 1. kola Lige za prvaka prvenstva Hrvatske vaterpolista: Jadran – Primorje EB 13:7 (4:1, 1:2, 5:1, 3:2). Plivalište na Poljudu.

JADRAN: Podrug, Marinić Kragić 4, Bego 1, Butić, Radan 1, Milardović 1, Stojanac 2, Bušelić, Delić 1, Šetka 2, Dužević, Čelar, Zović 1.
PRIMORJE ERSTE BANKA: F. Čubranić, Vuković, Burburan, Letica, Brubnjak 4, Blažić, Vrbnjak, Rakovac 2, Augusti, N. Čubranić, Babić, Paparić 1, Car.

Igrač više: Jadran ST 9 (3), Primorje EB 3 (1).

Iskusni as domaćina Anđelo Šetka, nekadašnji “primorjaš” iz trofejnih dana kluba s Kantride, i njegovi mlađi suigrači, u “drugom poluvremenu” definitivno su slomili otpor riječke momčadi. Primorje EB je držalo ritam s domaćinima do treće četvrtine kada su se Splićani odjednom odvojili na 10:5 i pobijedili 13:7.