LA LIGA

Valencia i Osasuna podijelili bodove, domaćine spasio autogol

Carlos Soler/Foto: REUTERS

Gosti su poveli pogotkom Callerija u 42. minuti, a Valencia se poraza spasila zahvaljujući autogolu Garcije u 69. minuti.

VALENCIA U utakmici 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Valencia i Osasuna su na Mestalli odigrali 1:1 (0:1).

Hrvatski reprezentativac u redovima Osasune Ante Budimir ostao je na klupi za pričuvne igrače.

Valencia je s 20 bodova iz 19 nastupa na 14. mjestu, a Osasuna sa 16 bodova zauzima predzadnju, 19. poziciju u La Ligi.

Vodeći Atletico Madrid ima 41 bod iz 16 utakmica. Drugoplasirani Real Madrid ima četiri boda manje i dvije utakmice više, baš kao i Barcelona koja je na trećem mjestu s 34 boda.