Košarka

Škrljevo slavilo u pripremnoj utakmici protiv Kvarnera 2010, prva četvrtina odlučila susret

Katarina Blažević

Foto Kvarner 2010

MAVRINCI Prijateljski susret: DepoLink Škrljevo – Kvarner 2010 94:73 (33:18, 18:19, 21:17, 22:19). Dvorana Mavrinci.

DEPOLINK ŠKRLJEVO: Jelić 25, Bart 22, Svoboda 15, Rajković, Rajčić 12, Antunović 2, Ramme 9, Smojver 3, Butorac, Obukwelu 6.

KVARNER 2010: Fells 19, Matić 2, Naletilić 11, Jashari 3, Delpin, Pepelar, Vucić 19, Stojanović 6, Smoković, Cvitković 5, Kujundžić, Kostić 5, Damjanović 3, Štemberger.

Prijateljski susret susjeda završio je pobjedom premijerligaša DepoLink Škrljeva, koji se već u sjajnoj prvoj četvrtini na krilima Jelića odvojio od prvoligaša Kvarnera 2010. Zelenima dovoljno da tijekom sljedeće tri dionice igre, koje su protekle u egalu, drže vodstvo i dođu do slavlja.

Domaćina su u Mavrincima predvodili Jelić s 25 poena i Bart s 22, dok su kod Kvarnera 2010 najefikasniji bili Fells i Vucić s po 19 koševa.

Škrljevo je, inače, uoči ove utakmice uvjerljivo slavilo i protiv Stoje 117:77, a sada ga čeka odlazak u crnogorski Ulcinj, gdje će odigrati pripremne susrete sa Sutjeskom, Podgoricom i Lovćenom.

Kvarner je dva dana prije susreta sa Zelenima pobijedio na gostovanju kod slovenskog drugoligaša Jančea 77:63, a sljedeći će tjedan odmjeriti snage s premijerligašem Dinamom i Mladosti.