Košarka

Škrljevčani se u zadnjoj četvrtini tricaškom serijom spasili debakla u Dubrovniku

Katarina Blažević

Filip Krajina/Foto M. LEVAK

Zabili su čak sedam trica u zadnjih 10 minuta, od čega su tri djelo Noe Svobode, te tako smanjili uvjerljivo vodstvo domaćina

DUBROVNIK Utakmica 29. kola FAVBET Premijer lige: Dubrovnik – DepoLink Škrljevo 74:60 (26:16, 25:9, 12:10, 11:25). ŠD Gospino polje. Gledatelja: 200. Suci: Rogić, Tomić i Mirčeta.

DUBROVNIK: Dubelj 12 (1-3), Kalajžić 3 (1-2), Vujičić 8 (3-3), Levi 11 (1-2), Cvitković 19 (2-7), Vujičić 2, Klarić 3, Bačić, Guštin 7, Vodopija 2, Prlj 2, Gizdavčić 5.

DEPOLINK ŠKRLJEVO: Whitney 2 (0-2), Gulin 3, Šljivarić 7 (2-2), Šarić 2, Hollowell 8, Bart 5, Krajina 13 (3-7), Svoboda 9 (0-1), Salopek 3, Stanojević 8.

Škrljevčani su se u posljednjoj četvrtini spasili debakla. U prve tri dionice gosti su u Dubrovniku zabili tek 35 poena i činilo se da su na jug Hrvatske otišli tek na turistički izlet.

Zelene je u zadnjih deset minuta napokon krenulo na dalekometnom šutu. Zabili su čak sedam trica, od čega su tri djelo Noe Svobode, te tako smanjili uvjerljivo vodstvo domaćina.