HT Premijer liga

Škrljevčani poraženi kod Šibenke koja je skočila na treće mjesto ljestvice, Zelenima pripala tek prva četvrtina

Katarina Blažević

JEDANAEST POENA - Griffin Ramme/Foto Arhiva NL

Domaćin je novim slavljem skočio na treće mjesto ljestvice s tek pobjedom manje od lidera Cibone

ŠIBENIK Susret 9. kola HT Premijer lige košarkaša: Šibenka – DepoLink Škrljevo 74:55 (14:21, 17:10, 20:9, 23:15). SD Baldekin. Gledatelja: 300. Suci: Vulić (Zadar), Mjeda (Split) i Modrić (Zadar).

ŠIBENKA: Skorić 2, Kakar 4, Brocić 10 (4-4), Jambrović 14 (1-2), Paić 10, Bobek 3, Klarin, Pleadin 13 (4-4), Gulin 14 (2-2), Howard 2 (0-2), Antić, Šarić 2.

DEPOLINK ŠKRLJEVO: Jelić 5 (3-5), Bart 9, Antunović 10 (2-3), Ramme 11, Barišić 7 (5-6), Bešić, Obukwelu 6, Kujundžić 2 (2-4), Smojver, Butorac, Svoboda 5.

Izjednačenim se rezultatom (31:31) krenulo u drugo poluvrijeme, da bi potom domaćin serijom 13:1 (44:32) nadigrao Škrljevčane. Trener Rajković pokušao je rotacijama probuditi svoju momčad, ali nije išlo.

Zelenima je Šibenka u trećoj dionici dopustila tek devet poena, a domaćin je novim slavljem skočio na treće mjesto ljestvice s tek pobjedom manje od lidera Cibone. Škrljevo je unatoč porazu još uvijek ispred Bosca, Gorice i Zaboka.