Prva liga

Rukometašice Zameta u Varaždinu trajale tek poluvrijeme, domaće igračice u nastavku došle do pobjede

Foto S. DRECHSLER

U finišu su ipak Riječanke uspješnije za tih 15:14. Koka je tada lansirala seriju čak 6:0, odmaknula se na 20:15 i počela letjeti k pobjedi

VARAŽDIN Utakmica 4. kola Prve lige rukometašica: Koka – Zamet 31:24 (14:15). Dvorana u Varaždinu.

KOKA: Lovrenčević, Perić 2, Krajpl 6, Markulinčić, Rogina 4, Pifar 6, Strahija 5, Potočnjak, Resman, Laptoš 7 (3), Gugić, Golub 2.

ZAMET: Mraković, Troskot 3, Rajković, Plahinek 2, N. Budić, Mršić 1, Nekić 6, J. Budić, Tabar 1, Pleša 3, Hontić, Pleše 3, Visković 4 (2), Vrkljan 1, Grozdanić, Strukar.

Isključenja: Koka 4, Zamet 12 minuta. Sedmerci: Koka 3 (3), Zamet 4 (2).

Igračice Zameta su u Varaždinu trajale tek poluvrijeme, u nastavku su nestale i izgubile. Zamećanke su ponijele u svlačionicu pogodak prednosti iz poluvremena u kojem je viđeno šest izjednačenja te izmjenjivanja ekipa u vodstvu, pri čemu su gošće diktirale tempo i uglavnom su one bile u prednosti od početnih minuta.

Maja Visković im je tako sredinom nastavka dvama golovima donijela vodstvo 7:5, na što su domeće reagirale dugom serijom 5:0 i odmakom na 10:7. U finišu su ipak Riječanke uspješnije za tih 15:14. Koka je tada lansirala seriju čak 6:0, odmaknula se na 20:15 i počela letjeti k pobjedi.