PRVA HRL RUKOMETAŠICA

Rukometašice Murvice ostale kratke za gol, na domaćem terenu poražene su od Dalmatinke

Valentina Prokić

Rea Jelenović/M. GRACIN

Murvica je u 51. minuti imala utakmicu u egalu, 29:29, sa Dalmatinkom da bi zatim gošće napravile seriju 0:3 i pobjegle na 29:32.

RIJEKA Utakmica 22. kola Prve HRL za rukometašice: Murvica – Dalmatinka 31:32 (17:16). GSD Crikvenica. Suci: D. Lončar i Z. Lončar (oba Varaždin). Delegat: Barle (Zagreb)

MURVICA: Strukar, Ljubanović, Prevendar, Jelenović 8, Grozdek, Filipović 4, Masnić 6, Mandekić, Lekaj 3, Rajković, Debelić 10, Lorbek, Lončarić, Tomić
DALMATINKA: Galov, Jarak 5, Vladimir 7, Dropuljić, Zelić 5, Bule 3, Jerković, M. Žderić 3, Radoš 3, Oršulić 3, I. Žderić 2, Krilić 1, Jelčić, Tolić

Sedmerci: Murvica 2 (3), Dalmatinka 4 (6)
Isključenja: Murvica 10 minuta, Dalmatinka 8 minuta

Rukometašice Murvice poražene su na domaćem parketu od Dalmatinke. Na poluvrijeme su domaće igračice zahvaljujući pogotku Ree Jelenović otišle sa plus 1, 17:16. U nastavku od 42. do 43. minute gošće su zabile čak tri pogotka i otišle na 22:25, ali Murvica je to uspjela nadoknaditi. No, ponovno su dozvolile da Dalmatinka napravi seriju.

Murvica je u 51. minuti imala utakmicu u egalu, 29:29, sa Dalmatinkom da bi zatim gošće napravile seriju 0:3 i pobjegle na 29:32. Lekaj i Debelić su uspjele smanjiti zaostatak, ali ne i izjednačiti. Na ljestvici Murvica se nalazi na 11. mjestu sa bodova, bod manje imaju Sesvete, dok Zrinski ima dva boda više.